karmy dla kotów

Karmy dla kotków z alergią – które są najsmakowitsze, które kupować?

Karmy dla kotków z alergią – które są najsmakowitsze, które kupować?

Karmy Brit – prewencja przez żywienie
Firma Brit oferuje żywność wysokiej klasy oraz w niewygórowanych stawkach dla piesków, kotków i gryzoni. Marka obecna jest popularna w przynajmniej pięćdziesięciu krajach świata i także jest wyjątkowo doceniana przez właścicieli kotów.
Zdrowe żywienie zwierząt
Jasne, że niedobra dieta zmierza do problemów ze zdrowiem, i nawet do powstawania poważnych chorób. Karmy Brit są opracowane według unikatowej receptury. Zawierają wyłącznie najwyższej klasy, naturalne, rzetelnie wyselekcjonowane składniki odżywcze: mięsko i ryby, owoce, warzywa, i też składniki funkcjonalne, wywierające pozytywny wpływ na organizmy psów. W składzie karmy Brit nader często odnajdziemy łososia, który pozytywnie oddziałuje na skórę plus sierść plus zapobiega chorobom układu krążenia. W celu poprawnego odżywienia mięśni tudzież utrzymania znakomitej kondycji karmy Brit zawierają wartościowe mięcho, niezwykle często jagnięcinę. Dla przeciwdziałania stanom zapalnym, ulepszenia przemiany materii oraz odbudowy wątroby receptura karm Brit posiada ostropest plamisty. Ażeby wesprzeć wytrzymałość organizmu w karmach tychże stosuje się witaminę C, probiotyki plus inulinę. Nie daje się do karmy żadnych składników złych dla psów, zmienianych genetycznie. Nie daje się też soi.
Odrębne potrzeby ma niewielki kotek, odmienne duży, składniki odżywcze wartościowe w żywieniu szczeniąt nie sprawdzą się u dużych piesków. Karma Brit jest dobrana do wieku oraz wielkości psa.
karmy dla kotów każdej rasy sprawdź https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-kotow-c-26.html
Potwornie ważny jest też dobór formy żywności, by odpowiadała własnym potrzebom naszego kota. Karma mokra ma silny aromat i smak, ma sporo wody. Jest zalecana dla piesków z nadwagą, ponieważ jest mniej kaloryczna aniżeli sucha karma. Sucha karma Brit jest bardziej wydajna. Jest twarda, co ułatwia psiakowi czyścić zęby i także usuwać kamień nazębny. Można podawać oba modele karm, na przemian.
Karma Brit zaspokaja przeróżne potrzeby czworonogów
Linia Brit Care to karmy hipoalergiczne, eliminujące nietolerancję żywieniową i dodatkowo nadwrażliwość. Są to wówczas karmy lekkostrawne, należycie zbilansowane, polepszają kondycję i wytrzymałość piesków.
W formie karm Brit Care znajdziemy karmy dla szczeniąt, piesków dojrzałych i starszych, z alergią, otyłością, po zabiegu sterylizacji albo kastracji, odmian dużych, średnich oraz małych, dla czworonogów wybitnie aktywnych fizycznie, sucha i mokra.
Linia Brit Premium to wówczas karmy lekkostrawne, mające w składzie 45% mięsa, w wersji dla szczeniąt, czworonogów dorosłych i dodatkowo starszych.
Karmy Brit z serii Carnilove to wówczas posiłek suchy, pokrywający aż 70% mięska pierwotnego pochodzenia. Jest dostępna w możliwości dla piesków dojrzałych i także szczeniąt.
Karmy Brit to karma znakomitej jakości, wyprodukowany po to, ażeby jak doskonalej troszczyć się o zdrowie stworzeń, przeciwdziałać wystąpieniu problemów zdrowotnych. Należy tylko dopasować karmę odpowiednio do wieku pupila, poziomu aktywności i także stopnia fizycznego. Jednoznaczne oraz wyraźne informacje dane na pudełkach ułatwiają dobór. Karma Brit toż znakomite podejście dla posiadaczy psów troszczących się o ich sprawność tudzież zdrowie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *