legowisko dla psa najlepsze

Poznaj najważniejsze dodatki dla szczeniaka, które potrzebujesz posiadać w własnym budynku!

Poznaj najważniejsze dodatki dla szczeniaka, które potrzebujesz posiadać w własnym budynku!

Sportowe szelki dla psa

Z psiakiem możemy trenować przeróżne sporty: dogtrekking, bieganie, jazdę na rowerze albo hulajnodze. Nie musi to być od razu profesjonalny wysiłek, biegać bądź jeździć na rowerze możemy z psem rekreacyjnie. Do tego konieczne będą określone, sportowe szelki dla psa. Takie szelki dla psiaka zawierają w ofercie między innymi norweska marka Non-stop Dog Waer, amerykańska RUFFWEAR, również polski producent Sali. Specjalistyczne, sportowe szelki dla psa zbudowane są tak, żeby zapewnić czworonogowi komfort podczas treningu.
Do mniej ciężkich sportów wolno używać szelek dla psiaka zaprzęgowych, lecz właściwie jest stosować dodatkowe szelki dedykowane do gonienia z psiakiem albo jazdy na rowerze.
najwyższej jakości psie legowiska sprawdź

Marka Non-stop Dog Waer tworzy oprócz profesjonalnych szelek zaprzęgowych, szelki dla psa Line, do uprawiania różnych sportów biegowych. Są to wówczas szelki perfekcyjnie przystosowane do sylwetki czworonoga, dostarczają ochronę szyi i także pleców. Nie przemieszczają się w czasie ruchu i także nie powodują zranień. Szelki dla czworonoga Line mogą być używane dodatkowo na co dzień, szczególnie do długich spacerów. Są to zatem szelki przydające się perfekcyjnie do dogtrekkingu.
Nieznane sportowe szelki dla czworonoga to wówczas sportowo – turystyczne szelki Speed firmy Sali. Stanowi to zatem połączenie klasycznych szelek typu guard oraz uprzęży zaprzęgowej. Takie szelki dla psa także odpowiednio sprawdzają się w dogtrekkingu, jednakże wolno praktykować w nich amatorsko różne sporty. Szelki Speed można szczególnie dobrze przystosować do wymiarów psa, posiadają dwa punkty regulacji. Szelki rozmieszczają symetrycznie siłę, z jaką pies ciągnie, umożliwiając mu na lekką i wydajną pracę tudzież prostotę ruchów. Szelki dla psa Speed są lekkie i także przyjemne, mają dwa miejsca przeznaczone do zapinania smyczy. Jedno, nieopodal obroży, służy do mocowania pieska na spacer, drugie do zaczepiania w momencie biegu, jazdy na rowerze czy dalekiej wyprawy.

Firma Sali tworzy też specyficzne szelki dla psiaka „norweskie”, które dodatkowo sprawdzają się przy ćwiczeniu amatorskich sportów z psem. Przeznaczone są dla czworonogów, które zbyt intensywnie nie ciągną i idealnie reagują na komendy w czasie biegu.
Szelki dla czworonoga sportowe to też Front Range firmy RUFFWEAR. Są to zatem także uniwersalne szelki, wolno zakładać je pieskowi na ciągłe spacery, i także wykorzystywać przy uprawianiu rekreacyjnie sportów z psiakiem. Szelki dla psa Front Range są lekkie w regulacji i wygodne, ich cechą jest jeszcze błyskawiczne i dodatkowo proste zakładanie i ściąganie. Mają, tak jak szelki Speed, dwa elementy do zapinania smyczy. Szelki mają odblaski, co powiększa bezpieczeństwo podczas spacerów wieczorami, oraz kieszonkę na identyfikator.
Gdy zamierzamy uprawiać sport z czworonożnym przyjacielem, musimy kupić dla niego odpowiednie, bezpieczne oraz zaadaptowane do jego rozmiaru sportowe szelki dla pieska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *